KONST / Oljemålningar / Oljemålning 6115258
nr 611 5258
Signerad. 1800-tal, Frankrike, samtalande män, 34x41
Kondition: oramad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 23 november 2009
kl 19:38:04
1.000 kr
900 kr